Pompy ciepła Shizen - O nas

Firma Shizen to producent pomp ciepła, który łączy innowacyjność ze sprawdzonymi rozwiązaniami.

Nasze pompy ciepła są odpowiedzią na potrzeby klientów, którzy szukają taniego i ekologicznego ogrzewania. Sercem urządzeń Shizen są sprężarki firmy Panasonic, które przez ostatnie kilkadziesiąt lat zyskały zaufanie milionów użytkowników.

Wiemy, że wysoka jakość produktu to nie wszystko, dlatego stawiamy na kompleksową obsługę każdego klienta, zachowując jedne z najatrakcyjniejszych cen na rynku. Nasi instalatorzy i serwisanci są dostępni w każdym zakątku Polski. Gwarantujemy sprawną i szybką obsługę, zarówno przed montażem pompy ciepła, jak i w czasie jej eksploatacji.

Szanujemy Twój czas i Twoje pieniądze! Każdy klient jest traktowany indywidualnie, dzięki czemu rozwiązanie, które ci zaproponujemy będzie skrojone idealnie do Twoich potrzeb. W efekcie, inwestycja w pompę ciepła szybko się zwróci, a Ty będziesz mógł się cieszyć z niezawodnego ogrzewania budynku jednym z najnowocześniejszych urządzeń na rynku.

Ciągle dostosowujemy się do potrzeb zmieniających się potrzeb klientów, jednocześnie mając pewność, że produkty najwyższej jakości i troska o dobro ich użytkowników, zawsze będą fundamentem naszej działalności. Dzięki temu, jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm w branży odnawialnych źródeł energii.

Wybierając pompę ciepła Shizen, dbasz nie tylko o środowisko, ale również o swój portfel! 

Wypełnij formularz kontaktowy - doradzimy w najlepszym wyborze

Zainteresowany pompą ciepła lub zbiornikiem? Skontaktuj się z nami!

  Adres

  AMS Full Serwis Marcin Kaczmarek
  ul. Świerkowa 23, 98-200 Sieradz

  Biuro
  biuro@pompyshizen.pl
  Dział zamówień
  +48 577 522 795
  Dział serwisu
  +48 577 522 767
  kontakt w godzinach:

  poniedziałek – piątek 8:00 – 18:00
  sobota – niedziela 8:00 – 20:00
  dni świąteczne 8:00 – 20:00

  Zgłoszenia prosimy składać przez zakładkę:
  SERWIS ONLINE

  chevron-down