Pompy ciepła dla firm

firmowe pompy ciepła

Prowadzisz działalność usługową lub rozwijasz zakład produkcyjny? Z pewnością dają Ci się we znaki rosnące koszty związane z ogrzewaniem przestrzeni biurowych i roboczych. Konwencjonalne źródła energii (pellet, ekogroszek, gaz) konsekwentnie zaliczają wzrost cen. Szukając oszczędności warto skierować swoją uwagę w stronę powietrznych pomp ciepła. Są to odnawialne źródła energii, które charakteryzują się wysoką wydajnością, w konsekwencji czego są w stanie ogrzać budynek najniższym kosztem (w porównaniu z konwencjonalnymi rozwiązaniami).

Nie ważne czy prowadził działalność w niewielkim budynku, czy w biurowcu. Pompy ciepła Shizen zostały zaprojektowane w taki sposób, aby efektywnie działać ogrzać każdy obiekt. Zapotrzebowanie energetyczne zakładów usługowych i produkcyjnych może się znacząco różnić. Decyduje o tym nie tylko powierzchnia budynków, ale również technologia w jakiej został wykonany, jakość stolarki otworowej i wykonania izolacji oraz rodzaj zastosowanej wentylacji.

W naszej ofercie znajdują się powietrzne pompy ciepła Shizen, o szerokim zakresie mocy. W taki sposób, dostosujesz produkt do swoich potrzeb. Pompy ciepła Shizen AMS-RS świetnie sprawdzą się w hotelach, restauracjach, spa, biurowcach, apartamentowcach, szpitalach czy na lotniskach.

Zestawy pomp ciepła dla firm

Pompa ciepła 9-AMS-RS

Pompa ciepła typu powietrze woda (o mocy 9 kW) dedykowana do niewielkich powierzchni użytkowych. Doskonale sprawdzi się w zakładzie fryzjerskim, czy gabinecie kosmetycznym.

Pompa ciepła 13-AMS-RS

Urządzenie o mocy 13 kW, które efektywnie ogrzeje sklep lub biuro z kilkoma pomieszczeniami, jednocześnie generując oszczędności.

Pompa ciepła 18-AMS-RS

Pompa ciepła o mocy 18 kW. Jest wysoka wydajność pozwala na ogrzanie nawet niewielkich zakładów produkcyjnych i przetwórczych.

Pompa ciepła 23-AMS-RS

Ekologia i ogromna moc w jednym urządzeniu. Pompa ciepła o mocy 23 kW zadba o komfort termiczny pracowników w nawet dużych budynkach biurowych.

Wypełnij formularz, aby uzyskać wycenę

Napisz do nas! Nasi specjaliści podpowiedzą, doradzą oraz przygotują ofertę szytą na miarę.

  Adres

  AMS Full Serwis Marcin Kaczmarek
  ul. Świerkowa 23, 98-200 Sieradz

  Biuro
  biuro@pompyshizen.pl
  Dział zamówień
  +48 577 522 795
  Dział serwisu
  +48 577 522 767
  chevron-down