Pompy ciepła dla firm

firmowe pompy ciepła

Prowadzisz działalność usługową lub rozwijasz zakład produkcyjny? Z pewnością dają Ci się we znaki rosnące koszty związane z ogrzewaniem przestrzeni biurowych i roboczych. Konwencjonalne źródła energii (pellet, ekogroszek, gaz) konsekwentnie zaliczają wzrost cen. Szukając oszczędności warto skierować swoją uwagę w stronę powietrznych pomp ciepła. Są to odnawialne źródła energii, które charakteryzują się wysoką wydajnością, w konsekwencji czego są w stanie ogrzać budynek najniższym kosztem (w porównaniu z konwencjonalnymi rozwiązaniami).

Nie ważne czy prowadził działalność w niewielkim budynku, czy w biurowcu. Pompy ciepła Shizen zostały zaprojektowane w taki sposób, aby efektywnie działać ogrzać każdy obiekt. Zapotrzebowanie energetyczne zakładów usługowych i produkcyjnych może się znacząco różnić. Decyduje o tym nie tylko powierzchnia budynków, ale również technologia w jakiej został wykonany, jakość stolarki otworowej i wykonania izolacji oraz rodzaj zastosowanej wentylacji.

W naszej ofercie znajdują się powietrzne pompy ciepła Shizen, o szerokim zakresie mocy. W taki sposób, dostosujesz produkt do swoich potrzeb. Pompy ciepła Shizen AMS-RS świetnie sprawdzą się w hotelach, restauracjach, spa, biurowcach, apartamentowcach, szpitalach czy na lotniskach.

Zestawy pomp ciepła dla firm

Pompa ciepła 9-AMS-RS

Pompa ciepła typu powietrze woda (o mocy 9 kW) dedykowana do niewielkich powierzchni użytkowych. Doskonale sprawdzi się w zakładzie fryzjerskim, czy gabinecie kosmetycznym.

Pompa ciepła 13-AMS-RS

Urządzenie o mocy 13 kW, które efektywnie ogrzeje sklep lub biuro z kilkoma pomieszczeniami, jednocześnie generując oszczędności.

Pompa ciepła 18-AMS-RS

Pompa ciepła o mocy 18 kW. Jest wysoka wydajność pozwala na ogrzanie nawet niewielkich zakładów produkcyjnych i przetwórczych.

Pompa ciepła 23-AMS-RS

Ekologia i ogromna moc w jednym urządzeniu. Pompa ciepła o mocy 23 kW zadba o komfort termiczny pracowników w nawet dużych budynkach biurowych.

Wypełnij formularz kontaktowy - doradzimy w najlepszym wyborze

Zainteresowany pompą ciepła lub zbiornikiem? Skontaktuj się z nami!

  Adres

  AMS Full Serwis Marcin Kaczmarek
  ul. Świerkowa 23, 98-200 Sieradz

  Biuro
  biuro@pompyshizen.pl
  Dział zamówień
  +48 577 522 795
  Dział serwisu
  +48 577 522 767
  chevron-down