AMS-CWU-300L/AMS-CWU-300L 2W – wiele zastosowań i duża oszczędność

Duży zasobnik na ciepłą wodę użytkową daje komfort domownikom i zapewnia bufor bezpieczeństwa. Mając do dyspozycji 300 litrowy zasobnik, mamy pewność, że w przypadku awarii systemu lub wzmożonego zapotrzebowania, nadal będziemy mieć dostęp ciepłej wody użytkowej. Zbiorniki Shizen o takiej pojemności występują w dwóch wariantach: z jedną wężownicą (AMS-CWU-300L) oraz z dwiema wężownicami (AMS-CWU-300L 2W). Zostały zaprojektowane z myślą o zróżnicowanych potrzebach użytkowników i pracy w różnych systemach grzewczych.

Chcesz poznać cenę?
Wyślij zapytanie
Karty produktowe (PDF):

Dlaczego warto wybrać zbiornik Shizen?

zbiornik z dużą liczbą przyłączeń wody

Duża liczba przyłączy wody zapewnia szerokie możliwości eksploatacyjne.

Wysoki wskaźnik efektywności energetycznej gwarantuje niskie zużycie energii.

Wykonany jest przy użyciu wysokiej klasy materiałów – kwasoodpornej stali 304 lub 316 L.

zbiornik atestowany

Posiada atest higieniczny Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego.

Wysoka trwałość i efektywność idą w parze z estetycznym wykonaniem.

Doskonale współpracuje z pompami ciepła i systemami grzewczymi różnych rodzajów.

Shizen - Ams opinie

4,7 29 reviews

Jak wygląda zbiornik AMS-CWU-300L 2W?

YouTube video

AMS-CWU-300L/AMS-CWU-300L 2W – szczegóły techniczne

Zbiornik AMS-CWU-300L został wykonany ze stali SS304-2B. Jest to rozwiązanie, które gwarantuje wysoką trwałość i wieloletnią eksploatację. Wężownica została wykonana ze stali nierdzewnej SUS 316. W taki sposób, proces wymiany ciepła jest efektywny. Całość dopełnia warstwa izolacyjna o grubości 50 mm. Dzięki temu nie musimy się martwić stratami ciepła.

AMS-CWU-300L to zbiornik c.w.u. do pompy ciepła i nie tylko. Będzie on działał efektywnie również z innymi urządzeniami grzewczymi, w instalacjach różnego typu. Tradycyjny walcowaty kształt oraz układ pionowy (zbiornik stojący) ułatwiają dopasowanie nawet do najbardziej specyficznych kotłowni.

Jaki zasobnik CWU wybrać?

Zasobniki AMS Pozostałe zasobniki
Posiadają duże wężownice co pozwala na krótszy czas wygrzewu. Są energooszczędne. Mała powierzchnia wężownicy wydłuża czas nagrzewania ciepłej wody w zbiorniku.
Duże wężownice w orientacji pionowej pozwalają zaoszczędzić miejsce w kotłowni. Woda znajdująca się poniżej wężownicy powoduje powstanie tzw. martwej strefy z chłodniejszą wodą.
Posiadają wysokiej klasy ERP, co pozwala obniżyć koszty eksploatacji. Niska klasa energetyczna przyczynia się do podwyższenia kosztów ogrzewania.

Co dają zbiorniki AMS-CWU-300L oraz AMS-CWU-300L 2W twojej instalacji?

Zasobniki c.w.u. o pojemności 300 litrów to przede wszystkim wysokim komfort dla domowników korzystających na co dzień z ciepłej wody użytkowej. Duża pojemność gwarantuje utrzymanie stałej temperatury i ciśnienia wody, a także skraca czas jej przepływu do poszczególnych punktów. Równoległe korzystanie z kilku miejsc poboru w tym samym czasie nie stanowi problemu. Ponadto decydując się na zbiorniki o wysokiej efektywności energetycznej, redukujemy straty ciepła, co przekłada się na koszty ogrzewania.

Wariant z dwiema wężownicami daje możliwość równoległego podłączenia dwóch źródeł ciepła (np. powietrzna pompa ciepła oraz kocioł na pellet).

AMS-CWU-300L/AMS-CWU-300L 2W – trwałe i oszczędne rozwiązania

Zbiorniki AMS-CWU-300L oraz AMS-CWU-300L 2W są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Szczególną uwagę poświęciliśmy właściwościom termoizolacyjnym, dzięki czemu będziesz miał wsparcie w generowaniu oszczędności na ogrzewaniu.  Zbiorniki Shizen to optymalne rozwiązanie i odpowiedź na powtarzające się pytanie – jaki zbiornik c.w.u. do pompy ciepła wybrać, aby zachować efektywność energetyczną systemu.

Wypełnij formularz kontaktowy - doradzimy w najlepszym wyborze

Zainteresowany pompą ciepła lub zbiornikiem? Skontaktuj się z nami!  Adres

  AMS Full Serwis Marcin Kaczmarek
  ul. Świerkowa 23, 98-200 Sieradz

  Biuro
  biuro@pompyshizen.pl
  Dział zamówień
  +48 577 522 795
  Dział serwisu
  +48 577 522 767
  kontakt w godzinach:

  poniedziałek – piątek 8:00 – 18:00
  sobota – niedziela 8:00 – 20:00
  dni świąteczne 8:00 – 20:00

  Zgłoszenia prosimy składać przez zakładkę:
  SERWIS ONLINE

  chevron-downchevron-leftchevron-right