Pomy Shizen logo
biuro@pompyshizen.pl
+48 577 522 787

Zbiornik AMS-CO-200L – oszczędność i trwałość

Czy można oszczędzać pieniądze za pomocą zbiornika buforowego? Oczywiście, że tak! Najlepszym przykładem tego są zbiorniki AMS-CO-200L, które charakteryzują się wysoką klasą efektywności energetycznej. Dzięki temu możemy magazynować energię cieplną praktycznie bez strat. Zbiorniki te charakteryzują się również uniwersalnością. Mogą być wykorzystywane jako zbiornik buforowy do pompy ciepła lub współpracować z innymi urządzeniami grzewczymi. Wysoka funkcjonalność zbiorników Shizen idzie w parze z estetycznym wykonaniem, dzięki czemu urządzenie wkomponuje się nawet do najnowocześniejszej kotłowni.

Chcesz poznać cenę?
Wyślij zapytanie
Karty produktowe (PDF):

Dlaczego warto wybrać zbiornik Shizen?

Kompleksowa obsługa

Duża liczba przyłączy wody zapewnia szerokie możliwości eksploatacyjne.

Kompleksowa obsługa

Wysoki wskaźnik efektywności energetycznej gwarantuje niskie zużycie energii.

Kompleksowa obsługa

Wykonany jest przy użyciu wysokiej klasy materiałów – kwasoodpornej stali 304 lub 316 L.

Niskie zużycie energii

Posiada atest higieniczny Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego.

Niskie zużycie energii

Wysoka trwałość i efektywność idą w parze z estetycznym wykonaniem.

Niskie zużycie energii

Doskonale współpracuje z pompami ciepła i systemami grzewczymi różnych rodzajów.

Shizen - Ams opinie

4,7 29 reviews

Firma godna polecenia! Dobry dobór instalacji fotowoltaicznej oraz pompy ciepła. Szybki, profesjonalny montaż. Pompa ciepła działa bezawaryjnie i bezobsługowo co jest wielkim plusem po zamianie z pieca na eko-groszek. Dom 270m dogrzany bezproblemowo - parter częściowo podłogówka i grzejniki, piętro -grzejniki. Duże oszczędności w rachunkach. POLECAM!!
Małgorzata
Bardzo profesjonalna i rzetelna firma, która potrafi zadbać o wykonanie dobrej pracy i jednocześnie o zadowolenie klienta.
Ania
Firma solidna, kontakt i montaż przebiegał bezproblemowo, wszystko zostało zrealizowane szybciej niż było to w umowie,szczególne polecam montażystę p. Bartka cierpliwego solidnego i fachowego. Instalacja jest na razie w trakcie regulacji ale już dobrze ogrzewa duży dom , polecam jak najbardziej :)
Janusz

Montaż pompy ciepła z zasobnikiem i fotowoltaiki - krok po kroku

YouTube video

AMS-CO-200L – szczegóły techniczne

Zbiornik buforowy AMS-CO-200L został wykonany z dbałością o każdy szczegół. Swoją trwałość i niezawodność zawdzięcza wykonaniu z wysokiej jakości materiałów. Mowa o  kwasoodpornej stali oraz dodatkowym zabezpieczeniu anty-UV. Jako izolację zastosowano grubą warstwę pianki poliuretanowej, dzięki której mamy pewność, że ciepło pozostaje wewnątrz zbiornika.

Jaki zbiornik buforowy do pompy ciepła wybrać, aby mógł działać w różnych rodzajach instalacji? Zdecydowanie taki, który posiada kilka przyłączy wejściowych, dzięki którym można go wykorzystać w różnych konfiguracjach.

 

 

Jaki zasobnik do pompy ciepła wybrać?

Zasobnik AMS-CO Pozostałe zasobniki
Wykonany ze stali kwasoodpornej (antykorozyjnej). Wykonane ze stali czarnej, są narażone na proces korozji.
Posiada dużo przyłączeń. Różne systemy grzewcze, np: pompa z kotłem na paliwo stałe mogą funkcjonować równolegle. Mała ilości przyłączy nie pozwala na przyłączenie do instalacji grzewczej budynku wraz z pompą innych źródeł ciepła np. kotła gazowego.
Posiada wysokiej klasy ERP, co pozwala obniżyć koszty eksploatacji. Niska wydajność energetyczna to wysokie koszty eksploatacji.

Co daje zbiornik AMS-CO-200L twojej instalacji?

Jaką rolę odgrywa zbiornik buforowy w instalacji grzewczej? Przede wszystkim daje możliwość wykorzystania okresowo niższej ceny energii elektrycznej (w określonych taryfach). Możemy zgromadzić w nim energię cieplną wygenerowaną np. przez kocioł elektryczny działający w godzinach, kiedy stawki za prąd są najatrakcyjniejsze. Energię wykorzystamy w “droższych” godzinach. To samo dotyczy pompy ciepła współpracującej z fotowoltaiką.

Zbiornik na wodę do pompy ciepła to również zapewnienie odpowiedniej ilości energii na potrzeby procesu odladzania parownika pompy ciepła powietrze-woda. Stosując odpowiedni zbiornik buforowy, dbamy o żywotność pompy ciepła, regulując cykle pracy sprężarki.

AMS-CO-200L to wybór dla każdego

Kilka dostępnych przyłączy na wodę C.O. i wysoka klasa efektywności energetycznej, sprawiają, że zbiorniki AMS-CO-200L to wybór, który sprawdzi się zarówno w nowym, jak i starszym budownictwie. Zbiorniki te mogą współpracować z różnymi źródłami ciepła. Zostały zaprojektowane z myślą nie tylko o wysokiej efektywności i uniwersalności, ale również estetyce, która dla wielu użytkowników jest ważna.

Wypełnij formularz kontaktowy - doradzimy w najlepszym wyborze

Zainteresowany pompą ciepła lub zbiornikiem? Skontaktuj się z nami!

  Adres

  AMS Full Serwis Marcin Kaczmarek
  ul. Świerkowa 23, 98-200 Sieradz

  Biuro
  biuro@pompyshizen.pl
  Dział zamówień
  +48 577 522 795
  Dział serwisu
  +48 577 522 767
  chevron-down