AMS-CWU-200L – redukuje straty ciepła

Zbiornik na ciepłą wodę użytkową to niezbędny element każdej instalacji grzewczej. Wybierając zasobnik, należy zwrócić uwagę nie tylko na zapotrzebowanie danego gospodarstwa domowego (decyduje to o jego pojemności), ale również na jakość wykonania i specyfikę urządzenia. Wiemy, że wpływa to na efektywność i oszczędność całej instalacji, dlatego w zasobniku AMS-CWU-200L zawarliśmy optymalne rozwiązania, głównie w kontekście możliwości termoizolacyjnych, ale nie tylko. Zbiornik o pojemności 200 litrów został zaprojektowany w taki sposób, aby odpowiadać na potrzeby mniejszych gospodarstw domowych, z zachowaniem wysokiej efektywności energetycznej.

Chcesz poznać cenę?
Wyślij zapytanie
Karty produktowe (PDF):

Dlaczego warto wybrać zbiornik Shizen?

zbiornik z dużą liczbą przyłączeń wody

Duża liczba przyłączy wody zapewnia szerokie możliwości eksploatacyjne.

Wysoki wskaźnik efektywności energetycznej gwarantuje niskie zużycie energii.

Wykonany jest przy użyciu wysokiej klasy materiałów – kwasoodpornej stali 304 lub 316 L.

zbiornik atestowany

Posiada atest higieniczny Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego.

Wysoka trwałość i efektywność idą w parze z estetycznym wykonaniem.

Doskonale współpracuje z pompami ciepła i systemami grzewczymi różnych rodzajów.

Shizen - Ams opinie

4,7 29 reviews

Jak wygląda zasobnik AMS-CWU-200L?

YouTube video

AMS-CWU-200L – szczegóły techniczne

Zbiornik AMS-CWU-200L został wykonany ze stali SS304-2B, co gwarantuje wysoką trwałość i możliwość wieloletniej, efektywnej eksploatacji. O proces wymiany ciepła zadbaliśmy, wykorzystując wężownicę ze stali nierdzewnej SUS 316. Grubość warstwy izolacyjnej w zbiorniku AMS-CWU-200L to 45 mm. Takie połączenie daje gwarancję wysokiej efektywności energetycznej. Mamy pewność, że ciepła woda użytkowa nie będzie tracić energii cieplnej przez długi czas.

Z myślą o łatwym montażu i dostosowaniu do różnych warunków panujących w kotłowni, zdecydowaliśmy się na standardowe, stojące zbiorniki o walcowatym kształcie i minimalnych koniecznych wymiarach dla danej pojemności. AMS-CWU-200L to nie tylko zbiornik c.w.u. do pompy ciepła. Może on współpracować z różnymi urządzeniami grzewczymi i będzie efektywny w różnych typach systemów.

Jaki zasobnik CWU wybrać?

Zasobniki AMS Pozostałe zasobniki
Posiadają duże wężownice co pozwala na krótszy czas wygrzewu. Są energooszczędne. Mała powierzchnia wężownicy wydłuża czas nagrzewania ciepłej wody w zbiorniku.
Duże wężownice w orientacji pionowej pozwalają zaoszczędzić miejsce w kotłowni. Woda znajdująca się poniżej wężownicy powoduje powstanie tzw. martwej strefy z chłodniejszą wodą.
Posiadają wysokiej klasy ERP, co pozwala obniżyć koszty eksploatacji. Niska klasa energetyczna przyczynia się do podwyższenia kosztów ogrzewania.

Co daje zbiornik AMS-CWU-200L twojej instalacji?

Zasobnik AMS-CWU-200L gwarantuje utrzymanie stałej temperatury i ciśnienia wody, a także skraca czas jej przepływu do poszczególnych punktów. Dzięki temu domownicy mogą korzystać z kilku miejsc poboru wody w tym samym czasie. Magazynując ciepłą wodę użytkową i minimalizując straty energii cieplnej, oszczędzamy również pracę urządzenia grzewczego. Przekłada się to na jego żywotność oraz oczywiście zużycie energii elektrycznej (w przypadku pompy ciepła) lub paliwa (w przypadku innych urządzeń grzewczych).

AMS-CWU-200L – wiele lat oszczędności

Wykonanie z najwyższej jakości materiałów oraz poświęcenie szczególnej uwagi właściwościom termoizolacyjnym to połączenie, dzięki któremu już nie musisz zadawać sobie pytania – jaki zasobnik c.w.u. do pompy ciepła lub innego urządzenia grzewczego. Zbiorniki Shizen odpowiadają na wszystkie potrzeby współczesnej branży hydraulicznej, a wysoka wydajność idzie w parze z estetycznym wykonaniem.

Wypełnij formularz kontaktowy - doradzimy w najlepszym wyborze

Zainteresowany pompą ciepła lub zbiornikiem? Skontaktuj się z nami!

  Adres

  AMS Full Serwis Marcin Kaczmarek
  ul. Świerkowa 23, 98-200 Sieradz

  Biuro
  biuro@pompyshizen.pl
  Dział zamówień
  +48 577 522 795
  Dział serwisu
  +48 577 522 767
  kontakt w godzinach:

  poniedziałek – piątek 8:00 – 18:00
  sobota – niedziela 8:00 – 20:00
  dni świąteczne 8:00 – 20:00

  Zgłoszenia prosimy składać przez zakładkę:
  SERWIS ONLINE

  chevron-downchevron-leftchevron-right