Zastosowanie pomp ciepła

Pompy ciepła dla domu

domowe pompy ciepła

Wygodne w montażu pompy ciepła Shizen znajdujące zastosowanie w wielu domach to połączenie taniego i ekologicznego ogrzewania z wysokim komfortem eksploatacji.

Sprawdź szczegóły

Pompy ciepła dla firm

firmowe pompy ciepła

Niezależnie, czy prowadzisz działalność w niewielkim budynku, czy w biurowcu. Nasze pompy ciepła zostały zaprojektowane tak, aby efektywnie i ekonomicznie ogrzać każdy obiekt.

Sprawdź szczegóły

Pompy ciepła dla rolników

pompy ciepła shizen w rolnictwie

Nowoczesne rolnictwo wymaga nowatorskich rozwiązań. Nasze pompy ciepła wpisują się w potrzeby rolników, gwarantując ekologiczne i tanie ogrzewanie - zarówno w małych gospodarstwach rolnych, jak i na dużych farmach.

Sprawdź szczegóły
pompy ciepła do domu, firmy i dla rolników

Pompy ciepła dla domu

Rynek systemów grzewczych do domów prywatnych przechodzi obecnie małą rewolucję. Pompy ciepła wypierają z niego konwencjonalne źródła energii (m.in. popularne dotychczas kotły na paliwo stałe). Dlaczego? Współcześni klienci, widząc rosnące koszty energii szukają tańszych alternatyw, jednocześnie oczekując bezobsługowego systemu. Nie można zapominać o aspektach środowiskowych, na które zwraca uwagę coraz większa część populacji. Pompy ciepła to odpowiedź na te potrzeby. Jest to połączenie taniego i ekologicznego ogrzewania z wysokim komfortem eksploatacji.

Pompy ciepła znajdą zastosowanie zarówno w nowo powstałych budynkach, jak i tych wybudowanych starszą technologią, podlegających termomodernizacji. Nie ma znaczenia również powierzchnia domu. Pompy ciepła Shizen występują wariantach o szerokich zakresach mocy (od 6 do 35 kW). Z urządzeniami grzewczymi Shizen nie musimy się martwić o komfort cieplny, nawet w najmroźniejsze dni. Dzięki funkcji EVI, ich wydajność jest na wysokim poziomie nawet przy temperaturze -20°C. Dzięki temu możemy być spokojni również o nasze rachunki za prąd. Nie wzrosną znacząco nawet w przypadku bardzo uciążliwej zimy.

Pompy ciepła dla firm i rolnictwa

Pompy ciepła Shizen to uniwersalne urządzenia grzewcze. Znalazły zastosowanie nie tylko w domach prywatnych, ale również w budynkach usługowych, przemysłowych oraz rolniczych. Przedsiębiorcy i rolnicy doceniają w nich takie cechy jak:

 • Komponenty najwyższej jakości (m.in. sprężarka Panasonic) gwarantujące długoletnią eksploatację;
 • Możliwość generowania oszczędności – ogrzewanie budynku i c.w.u. jest tańsze niż w przypadku konwencjonalnych źródeł energii;
 • Bezobsługowa eksploatacja – w natłoku codziennych obowiązków, ciężko poświęcać swoją uwagę urządzeniu grzewczemu. Pompą ciepła możemy zarządzać z poziomu urządzenia mobilnego.

Pompa ciepła Shizen sprawdzi się zarówno w niewielkich budynkach usługowych, jak i biurowcach, których powierzchnia sięga do kilkuset metrów kwadratowych. Są one dostosowane również do pracy w ciężkich warunkach, które często występują w obiektach rolniczych.

Wypełnij formularz kontaktowy - doradzimy w najlepszym wyborze

Zainteresowany pompą ciepła lub zbiornikiem? Skontaktuj się z nami!

  Adres

  AMS Full Serwis Marcin Kaczmarek
  ul. Świerkowa 23, 98-200 Sieradz

  Biuro
  biuro@pompyshizen.pl
  Dział zamówień
  +48 577 522 795
  Dział serwisu
  +48 577 522 767
  kontakt w godzinach:

  poniedziałek – piątek 8:00 – 18:00
  sobota – niedziela 8:00 – 20:00
  dni świąteczne 8:00 – 20:00

  Zgłoszenia prosimy składać przez zakładkę:
  SERWIS ONLINE

  chevron-down