AMS-CWU+CO-300L – komfort i wydajność 2w1

Zbiorniki kombinowane to połączenie zasobnika na ciepłą wodę użytkową oraz buforu magazynującego ciepło dla instalacji centralnego ogrzewania. Zbiornik AMS-CWU+CO-300L to odpowiedź na potrzeby współczesnej branży grzewczej, która wymaga kompleksowych i kompaktowych rozwiązań. W zbiorniku  znajduje się 180 litrów pojemności przeznaczonej na ciepłą wodę użytkową oraz 120 litrów buforu dla instalacji grzewczej. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy zastąpić dwa zbiorniki jednym i zaoszczędzić przestrzeń użytkową w kotłowni. Wariant ten sprawdzi się nie tylko w nowoczesnych budynkach, ale również w starszym budownictwie, które podczas termomodernizacji ma wiele ograniczeń (np. powierzchniowych).

Chcesz poznać cenę?
Wyślij zapytanie
Karty produktowe (PDF):

Dlaczego warto wybrać zbiornik Shizen?

zbiornik z dużą liczbą przyłączeń wody

Duża liczba przyłączy wody zapewnia szerokie możliwości eksploatacyjne.

Wysoki wskaźnik efektywności energetycznej gwarantuje niskie zużycie energii.

Wykonany jest przy użyciu wysokiej klasy materiałów – kwasoodpornej stali 304 lub 316 L.

zbiornik atestowany

Posiada atest higieniczny Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego.

Wysoka trwałość i efektywność idą w parze z estetycznym wykonaniem.

Doskonale współpracuje z pompami ciepła i systemami grzewczymi różnych rodzajów.

Shizen - Ams opinie

4,7 29 reviews

Jak wygląda zbiornik AMS CWU+CO 300L?

YouTube video

AMS-CWU+CO-300L – szczegóły techniczne

Zbiornik AMS-CWU+CO-300L jest zbiornikiem kombinowanym magazynującym zarówno ciepłą wodę użytkową, jak i wodę pracującą w instalacji grzewczej. Jego wnętrze zostało wykonane ze stali SUS 304-2B. W taki sposób otrzymujemy wysoką trwałość i bezproblemową eksploatację przez wiele lat. Część przeznaczona na ciepłą wodę użytkową została wzbogacona wężownicą wykonaną ze stali nierdzewnej. Bufor dla instalacji centralnego ogrzewania wyposażono natomiast w kilka przyłączy na wodę kotłową. Całość dopełnia izolacja poliuretanowa o grubości 60 mm.

AMS-CWU+CO-300L to nie tylko wydajność, ale również estetyka. Projektując nasze zbiorniki, pamiętamy o każdym szczególe.

Jaki zasobnik CO i CWU wybrać?

Zasobniki AMS Pozostałe zasobniki
Posiadają duże wężownice co pozwala na krótszy czas wygrzewu. Są energooszczędne. Mała powierzchnia wężownicy wydłuża czas nagrzewania ciepłej wody w zbiorniku.
Duże wężownice w orientacji pionowej pozwalają zaoszczędzić miejsce w kotłowni. Woda znajdująca się poniżej wężownicy powoduje powstanie tzw. martwej strefy z chłodniejszą wodą.
Posiadają wysokiej klasy ERP, co pozwala obniżyć koszty eksploatacji. Niska klasa energetyczna przyczynia się do podwyższenia kosztów ogrzewania.

Co daje zbiornik AMS-CWU+CO-300L twojej instalacji?

Jakie korzyści daje zastosowanie zbiornika kombinowanego do pompy ciepła bądź innego urządzenia grzewczego? Dzięki niemu możemy połączyć w jednym urządzeniu magazyn na ciepłą wodę użytkową i bufor ciepła. Domownicy mogą się cieszyć ciepłą wodą zawsze, gdy odkręcą kran, a urządzenie grzewcze może magazynować ciepło w buforze, co jest często konieczne do wydajnej pracy całej instalacji.

AMS-CWU+CO-300L – kompaktowe rozwiązanie na duże potrzeby

Jaki zasobnik buforowy oraz do c.w.u. wybrać? AMS-CWU+CO-300L jest odpowiedzią na to pytanie, ponieważ łączy dwa rozwiązania w jednym. Jest to urządzenie kompaktowe, uniwersalne i przede wszystkim dające możliwość generowania oszczędności. Doskonałe parametry izolacyjne i wysoka klasa efektywności energetycznej dają pewność, że magazynowana energia pozostanie wewnątrz zbiornika przez długi czas. Jest to doskonały sposób na oszczędzanie pieniędzy, szczególnie w czasach, gdy ceny energii regularnie rosną.

Wypełnij formularz kontaktowy - doradzimy w najlepszym wyborze

Zainteresowany pompą ciepła lub zbiornikiem? Skontaktuj się z nami!  Adres

  AMS Full Serwis Marcin Kaczmarek
  ul. Świerkowa 23, 98-200 Sieradz

  Biuro
  biuro@pompyshizen.pl
  Dział zamówień
  +48 577 522 795
  Dział serwisu
  +48 577 522 767
  kontakt w godzinach:

  poniedziałek – piątek 8:00 – 18:00
  sobota – niedziela 8:00 – 20:00
  dni świąteczne 8:00 – 20:00

  Zgłoszenia prosimy składać przez zakładkę:
  SERWIS ONLINE

  chevron-downchevron-leftchevron-right