Pompy ciepła dla rolnictwa

pompy ciepła shizen w rolnictwie

Pompy ciepła doskonale sprawdzają się nie tylko w domach prywatnych czy zakładach przemysłowych. Wymierne korzyści z inwestycji w powietrzną pompę ciepła dostrzegają również rolnicy. Nowoczesne rolnictwo wymaga nowoczesnych rozwiązań. Pompy ciepła powietrze woda idealnie wpisują się w potrzeby rolników, gwarantując ekologiczne i tanie ogrzewanie.

Pompy ciepła Shizen będą efektywnie działać zarówno w małych gospodarstwach rolnych, jak i dużych farmach. W ofercie Shizen znajdują się modele o mocy od 6 do 35 kW. W rolnictwie występuje wiele niezużytej energii o dużym potencjale. Można ją wykorzystać jako dolne źródło ciepła. Mowa tu m.in. o powietrzu powentylacyjnym z obór, kurników i innych przestrzeni rolniczych.

Pompa ciepła to oszczędne źródło ciepła dla budynków mieszkalnych, inwentarskich, magazynowych i w zasadzie całego kompleksu gospodarstwa rolnego. Warto zaznaczyć, że pompy ciepła idealnie dopełniają się z instalacjami fotowoltaicznymi, które również zyskują popularność w rolnictwie. Moduły fotowoltaiczne na budynkach rolniczych obecnie są już standardem. Takie połączenie, w pewnym stopniu daje niezależność energetyczną i przede wszystkim pozwala na darmowe ogrzewanie budynków.

Postaw na ekologiczne rolnictwo

Urządzenia grzewcze Shizen są również odpowiedzią na politykę ekologiczną, na której coraz częściej opiera się rolnictwo. Wysoka wydajność oraz czynnik roboczy (R32) sprzyjają środowisku, co przecież leży w interesie rolników. W pełni ekologiczne gospodarstwo rolne nie może się obyć bez odnawialnych źródeł energii, a przede wszystkim bez pompy ciepła.

Zapraszamy do kontaktu z uwagi na możliwość budowania kaskad. Jesteśmy w stanie obsłużyć obiekty przemysłowe i usługowe wielokubaturowe.

Wypełnij formularz kontaktowy - doradzimy w najlepszym wyborze

Zainteresowany pompą ciepła lub zbiornikiem? Skontaktuj się z nami!

  Adres

  AMS Full Serwis Marcin Kaczmarek
  ul. Świerkowa 23, 98-200 Sieradz

  Biuro
  biuro@pompyshizen.pl
  Dział zamówień
  +48 577 522 795
  Dział serwisu
  +48 577 522 767
  kontakt w godzinach:

  poniedziałek – piątek 8:00 – 18:00
  sobota – niedziela 8:00 – 20:00
  dni świąteczne 8:00 – 20:00

  Zgłoszenia prosimy składać przez zakładkę:
  SERWIS ONLINE

  chevron-down