Pomy Shizen logo
biuro@pompyshizen.pl
+48 577 522 787

AMS-CO-100L – wydajność Twojej instalacji w kompaktowym rozwiązaniu

Zbiornik buforowy jest z elementem instalacji grzewczej, który dba o efektywność całego systemu. Akumulacja ciepła to czyste oszczędności, szczególnie w dobie rosnących cen energii. Zbiorniki AMS-CO-100L wyróżnia duża uniwersalność. Dzięki wielu wejściom na wodę z układu centralnego ogrzewania oraz wysokim wskaźnikom ERP, zbiorniki te są praktyczne, przy zachowanej kompaktowości. Sprawdzą się w każdych warunkach i konfiguracjach, niezależnie od źródła ciepła i specyfikacji całej instalacji grzewczej.

Chcesz poznać cenę?
Wyślij zapytanie
Karty produktowe (PDF):

Dlaczego warto wybrać zbiornik Shizen?

Kompleksowa obsługa

Duża liczba przyłączy wody zapewnia szerokie możliwości eksploatacyjne.

Kompleksowa obsługa

Wysoki wskaźnik efektywności energetycznej gwarantuje niskie zużycie energii.

Kompleksowa obsługa

Wykonany jest przy użyciu wysokiej klasy materiałów – kwasoodpornej stali 304 lub 316 L.

Niskie zużycie energii

Posiada atest higieniczny Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego.

Niskie zużycie energii

Wysoka trwałość i efektywność idą w parze z estetycznym wykonaniem.

Niskie zużycie energii

Doskonale współpracuje z pompami ciepła i systemami grzewczymi różnych rodzajów.

Shizen - Ams opinie

4,7 29 reviews

Firma godna polecenia! Dobry dobór instalacji fotowoltaicznej oraz pompy ciepła. Szybki, profesjonalny montaż. Pompa ciepła działa bezawaryjnie i bezobsługowo co jest wielkim plusem po zamianie z pieca na eko-groszek. Dom 270m dogrzany bezproblemowo - parter częściowo podłogówka i grzejniki, piętro -grzejniki. Duże oszczędności w rachunkach. POLECAM!!
Małgorzata
Bardzo profesjonalna i rzetelna firma, która potrafi zadbać o wykonanie dobrej pracy i jednocześnie o zadowolenie klienta.
Ania
Firma solidna, kontakt i montaż przebiegał bezproblemowo, wszystko zostało zrealizowane szybciej niż było to w umowie,szczególne polecam montażystę p. Bartka cierpliwego solidnego i fachowego. Instalacja jest na razie w trakcie regulacji ale już dobrze ogrzewa duży dom , polecam jak najbardziej :)
Janusz

Montaż pompy ciepła z zasobnikiem i fotowoltaiki - krok po kroku

YouTube video

AMS-CO-100L – szczegóły techniczne

Zbiornik buforowy AMS-CO-100L został wykonany z materiałów odpowiadających obecnym standardom i normom. Zastosowanie kwasoodpornej stali daje gwarancję wieloletniej i wydajnej eksploatacji. Strukturę zbiornika buforowego do pompy ciepłą (i nie tylko!) wzbogacono o powłokę anty-UV, która również wpływa na jego żywotność. Całość dopełnia gruba warstwa (50 mm) izolacji poliuretanowej, która dba, aby ciepło pozostawało wewnątrz zbiornika.

Zbiornik buforowy Shizen o pojemności 100 litrów jest wyposażony w kilka przyłączy wejściowych i wyjściowych. Dzięki temu można go zastosować w różnych systemach grzewczych i w różnych konfiguracjach.

Jaki zasobnik do pompy ciepła wybrać?

Zasobnik AMS-CO Pozostałe zasobniki
Wykonany ze stali kwasoodpornej (antykorozyjnej). Wykonane ze stali czarnej, są narażone na proces korozji.
Posiada dużo przyłączeń. Różne systemy grzewcze, np: pompa z kotłem na paliwo stałe mogą funkcjonować równolegle. Mała ilości przyłączy nie pozwala na przyłączenie do instalacji grzewczej budynku wraz z pompą innych źródeł ciepła np. kotła gazowego.
Posiada wysokiej klasy ERP, co pozwala obniżyć koszty eksploatacji. Niska wydajność energetyczna to wysokie koszty eksploatacji.

Co daje zbiornik AMS-CO-100L twojej instalacji?

Zbiorniki buforowe to duże możliwości w kontekście oszczędzania i poprawy efektywności energetycznej budynku. Przede wszystkim, dzięki nim możesz wykorzystać okresowo niższą cenę energii elektrycznej (w określonych taryfach) lub darmową pracę pompy ciepła wspieranej fotowoltaiką. W tym czasie możesz zgromadzić energię cieplną w zbiorniku buforowym. Zbiornik na wodę do pompy ciepła to również zapewnienie odpowiedniej ilości energii na potrzeby procesu odladzania parownika pompy ciepła powietrze-woda. Ponadto dzięki zbiornikowi buforowemu do pompy ciepła, wyrównujemy cykle pracy sprężarki, wydłużając jej żywotność (sprężarka to serce każdej pompy ciepła powietrze-woda).

AMS-CO-100L trwałość i uniwersalność

Nie tylko duża liczba przyłączy, ale również ich duża średnica sprawiają, że zbiorniki Shizen mogą pracować w specyficznych i wymagających warunkach. Kupując zbiornik buforowy do pompy ciepła lub innego urządzenia grzewczego, wierzymy, że będzie on nam służył znacznie dłużej niż wspomniane źródła ciepła. W taki sposób właśnie zaprojektowaliśmy zbiorniki Shizen. Wysokiej klasy materiały i dbałość o szczegóły to połączenie, które daje komfort eksploatacji urządzenia przez wiele lat.

Wypełnij formularz kontaktowy - doradzimy w najlepszym wyborze

Zainteresowany pompą ciepła lub zbiornikiem? Skontaktuj się z nami!

  Adres

  AMS Full Serwis Marcin Kaczmarek
  ul. Świerkowa 23, 98-200 Sieradz

  Biuro
  biuro@pompyshizen.pl
  Dział zamówień
  +48 577 522 795
  Dział serwisu
  +48 577 522 767
  chevron-down